En ole ollut pitkään aikaan Shiro-tilaukseeni näin tyytyväinen! Plausible Walrus on IHANA sekä luomivärinä että huulikiiltona!
With eyes unclouded taas on sävyltään juuri minulle sopiva punaruskea- täydellinen arkisävy,siis. Iso plussa Prinsessa Mononoke-teemasta!
Shiron täysikokoisten luomivärien kannet ovat aina ihania, eivätkä nämä olleet millään tavalla poikkeuksia.
Luulen kyllä että tulen käyttämään Plausible Walrus-luomiväriä enemmänkin poskipunana-ainakin arjessa. Pakko sillä on jokin silmämeikkikin tehdä! The fourth be with you taas on aivan minunnäköiseni vihreä-ja vieläpä hyvälaatuinen sellainen.
Yritän saada kaikista näistä jonkinnäköisiä meikkikuvia esille mahdollisimman pian!
Kiinnostaako jokin näistä tuotteista erityisesti? Satuitteko tilaamaan jotain samaa?
Plausible Walrus on kyllä niin ihana nimi! Mythbusters <3
No niinpä! Ah, Mythbusters <3
Sekä luomivärinä että huulikiiltona? Kertaapas nyt vielä että miten se meni? 😀 Kuvia!
Hehee, kyllä! Shirolta voi siis tilata custom-huulikiiltoja missä tahansa lip safe-merkityssä sävyssä. Tämä oli lip safe, joten pakkohan se oli tilata kiiltonakin 😀
Hahaha Plausible Walrus : DD
Höhöö, niinpä 😀
Minä parhaillaan odottelen Shiro-tilausta, mun ihkaensimmäistä! Muistaakseni tilasin saman huulirasvan.
Ooo, onneksi olkoon ensimmäisen tilauksen johdosta! ^^ Nuo huulirasvat on ihan huippuja!
The fourth be with you näyttää upealta, mä odotan meikkiä siitä! 🙂
Yritän saada lähiaikoina tehtyä meikin sillä! Muutto sotki aikataulut aika totaalisesti 😀
Mä haluan nähdä tuon Plausiblen ehdottomasti poskilla, näyttää herkulliselta sävyltä!
Mäkin! 😀 En oo ehtinyt testaamaan sitä poskilla- se on tehtävälistalla asap-merkinnällä!
Swatch-kuvia mahdollisimman pian kiitos! Tietäisin siten kannattaako minun tilata Plausible Walrus-luomiväriä 🙂
Oon tosi pahoillani ettei swatch-kuvat ehtineet toukokuun aikana! 🙁
Myytinmurtajat meikkejä 😀 Mitä vielä?
Hehee, Myytinmurtajat-meikit nyt on vielä pientä! 😀